opiekun pacjenta

Opiekun Pacjenta

Centrum Medycyny Konopnej

Opiekun Pacjenta

Osobą kompleksowo dbającą o Pacjentów od chwili pierwszego kontaktu, jest dedykowany Opiekun Pacjenta. Służy pomocą, rozwiewa wątpliwości, oferuje wsparcie oraz pozostaje w kontakcie z Pacjentem na każdym etapie leczenia.

Maksymalny komfort i bezpieczeństwo uzyskujemy dzięki indywidualnym wideo-spotkaniom. Opiekun Pacjenta udziela instruktażu oraz asysty w zakresie stosowania zaleconej przez lekarza terapii. Zawsze chętnie porozmawia, doradzi oraz odpowie na nurtujące większość z Was pytania.

Jak przygotować się do leczenia

Wypełnienie formularza
zgłoszeniowego

Przekazanie informacji
o Twoim przypadku zdrowotnym

Utworzenie konta
pacjenta w systemie

Konsultacja lekarska

Pierwsza wizyta

1

Rozpoczęcie teleporady

Pierwsza wizyta w formie teleporady przypomina rozmowę wideo, po jednej stronie lekarz, a po drugiej pacjent.

2

Weryfikacja tożsamości pacjenta

Zanim rozpocznie się część medyczna, lekarz ma obowiązek sprawdzić, czy pacjentem jest właściwa osoba. Pacjent będzie zobowiązany okazać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz podać numer PESEL. Numer będzie niezbędny do wystawienia recepty na leki, jeśli zajdzie takie uzasadnienie.

3

Pogłębienie wywiadu lekarskiego i analiza choroby pacjenta

Na tym etapie lekarz zada kilka dodatkowych pytań, aby dokładnie zapoznać się z Twoim problemem zdrowotnym. Pomoże dobrać najlepszą formę terapii do Twojego indywidualnego przypadku. Zdecyduje też co do rozpoczęcia terapii lub zleci wykonanie dodatkowych badań, jeśli zajdzie taka potrzeba

4

Omówienie kolejnych wizyt

Zwykle po upływie 3-4 tygodni następuje druga wizyta (teleporada) i jest ona krótsza od pierwszej, a jej celem jest sprawdzenie, czy zastosowany, zalecony lek przynosi pożądane efekty terapeutyczne, oraz co zrobić, aby uzyskać lepszy efekt terapii.

Telewizyta

ta sama skuteczność – szybciej i bezpieczniej

Nie musisz wychodzić z domu, ani stać w korkach, aby porozmawiać z lekarzem specjalistą i otrzymać zwolnienie lub e-receptę. Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia Opiekuna Pacjenta, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy w procesie leczenia w ramach Twojej terapii.

E-recepta, którą w wygodny sposób zrealizujesz w aptece, podając jedynie numer PESEL i kod PIN, który przyjdzie na Twój numer telefonu.
Bezpłatne wsparcie Opiekuna Pacjenta, czy możliwość skorzystania z porady lekarza dyżurującego, a także dostęp do wizyt edukacyjnych takich jak np. indywidualny instruktaż waporyzacji pomogą Ci upewnić się, że prawidłowo realizujesz zalecenia lekarza.
Dzięki platformie online, wszystkie informacje na temat Twojej terapii będą w jednym miejscu. Otrzymasz także materiały informacyjne, przydatne do zapoznania się z tą formą terapeutyczną.

Nasz lekarz wystawi niezbędny certyfikat

Cennik

Konsultacja - pierwsza wizyta
219zł
Wizyta recepturowa - kontynuacja leczenia
159zł
lekarz

Masz więcej pytań lub wątpliwości?

Z przyjemnością na nie odpowiemy!
Zadzwoń! +48 731 93 66 66