Szanowni Państwo,

W związku z zakłóceniami dostaw medycznych konopi do Polski, Centrum Medycyny Konopnej informuje, że dokłada wszelkich możliwych starań w celu jak najszybszego rozwiązania tego problemu. Obecny stan faktyczny uderza w całą branżę, a przede wszystkim w pacjentów.

Pragniemy poinformować, że nasza placówka działa bez zakłóceń i uważnie monitoruje kwestię dostępności medycznego suszu konopnego.

W związku z zaistniałą sytuacją oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, Centrum Medycyny Konopnej oferuje darmowe przedłużenie wystawionych recept tak długo, aż możliwe będzie zrealizowanie recepty w aptece, oraz zniżkę na wizytę u lekarza. Pacjenci, którzy zapiszą się na konsultację otrzymają 20 proc. zniżki na pierwszą wizytę oraz wizytę kontrolną.

Jednocześnie informujemy, że czasowy brak leku w aptekach nie zaburza podstawowych aspektów stosowanej terapii, jak opieka dedykowanego lekarza i monitorowanie stanu pacjenta. Czynnie włączamy się w działania na rzecz zmian ustawodawczych w zakresie leczniczych konopi, aby zaistniała sytuacja się nie powtórzyła.

Gdy tylko lek będzie dostępny poinformujemy o tym niezwłocznie wszystkich odbiorców naszego newslettera, do którego zapis jest możliwy przez formularz poniżej.    Z wyrazami szacunku i prośbą o wyrozumiałość,
    Konrad Gładkowski,
    Prezes Zarządu Centrum Medycyny Konopnej