Nasi partnerzy

Fundacja Pokonać Endometriozę

jest fundacją, której celem jest niesienie pomocy kobietom chorym na endometriozę oraz ich rodzinom, współdziałanie z władzami samorządowymi i rządowymi promującymi profilaktykę zdrowotną, współpracę z ośrodkami prywatnymi i publicznymi, które zapewniają dostęp do nowoczesnych programów leczenia endometriozy, popularyzację świadomości na temat choroby i realizacji wszelkich inicjatyw edukacyjnych, społecznych i kulturalnych, a ponadto wsparcie badań naukowych nad przyczynami zachorowalności oraz skutecznego leczenia endometriozy.

Odwiedź stronę

Life Institute

to ekspercki zespół zbudowany ze specjalistów różnych dziedzin medycyny oraz zdrowego stylu życia, których łączy przekonanie, że opieka medyczna powinna i może wyglądać inaczej.

Cały zespół, wraz ze wsparciem najwyższej klasy pielęgniarek i asystentów medycznych, codziennie zajmuje się Pacjentami o różnych potrzebach, np. fizjoterapii po przebytych urazach lub chorobach lub po prostu chęci wykształcenia w sobie proaktywnego podejścia do dbania o siebie. 

Podczas cotygodniowego Konsylium Life Zespół stara się poznać odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego zdrowia i samopoczucia.

Odwiedź stronę

Liderzy Ochrony Zdrowia

to intensywny kurs wiedzy na temat ochrony zdrowia skierowany do osób, które chcą doskonalić swój potencjał liderski, czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów i praktyków na rynku, poznać swoich rówieśników mających zbliżone zainteresowania, jak również stać się częścią wyjątkowej społeczności Alumnów Fundacji.  W ramach programu oferowane są:

  • warsztaty prowadzone przez ekspertów z obszaru ochrony zdrowia, nowych technologii oraz umiejętności miękkich, podczas których Uczestnicy zdobywają wiedzę praktyczną o sposobie działania sektora zdrowotnego.
  • spotkania leadership, czyli nieoficjalne i półformalne spotkania z najciekawszymi osobistościami sektora zdrowia, liderami biznesu, a także z Alumnami programu.
  • case study, na którym oparty jest program, łączące w sobie zagadnienia z obszaru medycznego, zarządzania ochroną zdrowia, prawa, finansów, ekonomii.
  • finał programu, podczas którego Uczestnicy mają możliwość prezentacji zaprojektowanych rozwiązań case’ów przed panelem ekspertów złożonym z przedstawicieli firm partnerskich.
  • płatne staże będące zwieńczeniem Projektu.

 

Odwiedź stronę

Zostań Naszym Partnerem

Napisz do nas