Usługi
w Centrum Medycyny Konopnej

Nie wiesz, jak zacząć?

Pierwsza wizyta jest to wywiad prowadzony przez lekarza z pacjentem lub pacjentką, lekarz analizuje dostarczoną przez pacjenta/pacjentkę dokumentację medyczną, ewentualnie zaleca wykonanie dodatkowych badań. Opierając się na zebranych danych, lekarz rozpatruje wskazania i przeciwwskazania do zastosowania terapii medyczną marihuaną. Jeśli bilans jest pozytywny, recepta na medyczną marihuanę zostaje wystawiona. Pierwsza wizyta obowiązuje wszystkich pacjentów i pacjentki naszej Poradni i nie daje gwarancji otrzymania lub przedłużenia wystawionej gdzie indziej recepty na medyczną marihuanę.

Wizyta recepturowa jest dla pacjentów po konsultacji pierwszorazowej, którzy są zadowoleni z osiągniętych efektów i pragną przedłużyć wdrożone już leczenie otrzymując kolejną receptę.

Zaświadczenie wyjazdowe to usługa dla naszych pacjentów, którzy chcieliby uzyskać dokument potwierdzający udział w terapii w Centrum Medycyny Konopnej. Dzięki takiemu zaświadczeniu możliwe jest uzyskanie dokumentu zezwalającego na wywóz leku poza granice Polski. Więcej informacji o całym procesie znajdziesz tutaj.
Aby umówić wizytę, skontaktuj się z Opiekunem Pacjenta pod numerem telefonu 731 93 66 66.

Chcesz rozpocząć terapię medyczną marihuaną?

A może jesteś już naszym pacjentem?

Umów wizytę

Nasz zespół

Zespół Centrum Medycyny Konopnej tworzą lekarze wielu specjalizacji.
Zobacz sylwetki specjalistów w dziedzinie terapii medyczną marihuaną.

Poznaj lekarzy

Cennik

Konsultacja - pierwsza wizyta
169 zł
Wizyta recepturowa - kontynuacja leczenia
159 zł
Zaświadczenie wyjazdowe
249 zł